Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ndeshja zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ka filluar ndeshja kthyese mes kampionit të Kosovës dhe atij të Uellsit.

Feronikeli ndeshet sonte në “Fadil Vokrri” me The New Saints, në rrethin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Ndeshja e parë është zhvilluar më 9 korrik, dhe ka përfunduar me rezultat të barabartë 2:2.