Ndeshja fillon në 20:45

Ndeshja fillon në 20:45

Kanë mbetur edhe pak minuta deri në fillim të ndeshjes mes Kosovës dhe Maltës.

Takimi zhvillohet në Stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër të Ligës së Kampionëve. Ky është takimi i tretë i Ligës së Kampionëve, nga dy takimet e para Kosova ka 4 pikë, me një fitore dhe një barazim.

Këto janë formacionet e dy kombëtarëve: