Është raportuar një rikthim i mundshëm në Spanjë

Është raportuar një rikthim i mundshëm në Spanjë

Dy skuadrat spanjolle, Barcelona dhe Atletico Madrid kanë shprehur interesim për sulmuesin e PSG-së, Angel Di Maria.

Për argjentinasin është raportuar një rikthim i mundshëm në Spanjë, dhe Camp Nou shihet si destinacioni i ardhshëm për të.

Mirëpo, trajneri i Atletico Madridit, këmbëngul për sulmuesin e PSG-së, i cili ka shënuar 11 gola në 28 paraqitje për PSG-në këtë sezon.