Stoichkov thotë se Neymar nuk ka vend ku te luaj

Stoichkov thotë se Neymar nuk ka vend ku te luaj

Legjenda e Barcelonës, Hristo Stoichkov, ka thënë se nuk dëshiron që klubi ta rikthejë në ekip yllin e PSG-së, Neymar.

Neymar është i lidhur me një rikthim te Barcelona, derisa për shërbimit e tij është i interesuar edhe Reali.

Ai beson që Neymar do të jetë një bombë në dhomën e zhveshjes.

Neymar do të jetë një bombë në dhomën e zhveshjes. Nuk dua që të rikthehet. Një grup i lojtarëve e duan dhe e kanë pyetur presidentin, por Barcelona nuk ka para për të paguar PSG-në. Barcelonës nuk i nevojitet Neymar. Kanë Ousmane Dembele, Antoine Greizmann, Luis Suarez dhe Lionel Messi, nuk ka vend ku te luaj”, deklaroi ai.