Katalanasit mund të befasojnë gjatë këtij afatit kalimtar të janarit

Katalanasit mund të befasojnë gjatë këtij afatit kalimtar të janarit

Sipas Sky Sports, drejtuesit e Barcelonës kanë kontaktuar skuadrën e Tottenhamit për të pyetur rreth mesfushori danez, Christian Eriksenit.

Mesfushori i Tottenhamit është afër transferimit tek skuadra e Interit këtë muaj dhe raportohet se është takuar me kryetarin e Spurs, Daniel Levy për ta bindur atë që ta linte t’i bashkohet skuadrës së Antonio Contes.

Mirëpo, këtu ka ndërhyrë Barcelona, e cila ka pyetur për lojtarin dhe në vazhdim mund të dërgojë ndonjë ofertë pëër mesfushorin danez.