Finalja mbahet të dielën në ora 17:00

Loading...

Finalja mbahet të dielën në ora 17:00

Presidentja kroate, Kolinda Grabar-Kitaroviç konfirmoi sot se do të shkojë në Moskë të dielën, për të përcjell ndeshjen finale të Kupës Botërore që zhvillohet mes Kroacisë dhe Francës, ku i pranishëm do të jetë edhe presidenti fancez, Emanuel Macron.

Ajo tha se në samit udhëheqësit e NATO-s e përgëzuan atë për fitoren e kombëtares kroate dhe arritjen në finale.