Pritet të jetë një ndeshje mjaft interesante

Pritet të jetë një ndeshje mjaft interesante

Sot në Carabao Cup do të zhvillohet ndeshja mes Liverpool dhe Arsenal.

Liverpool në ndeshjen e kaluar për këtë garë mposhti Milton Keynes Don me rezultat 2-0, ndërsa Arsenal fitoi ndaj Nottingham-it me rezultat 5-0.

Ndeshja do të fillojë në orën 20:30.

Ja formacionet e mundshme të të dyja skuadrave:

Liverpool(4-3-3): Kelleher, Williams, Va nden Berg, Gomez, Milner, Lallana, Keita, Oxlade-Chamberlain, Brewstwr, Origi, Jones.

Arsenal(4-2-3-1): Martinez, Bellerin, Holding, Mustafi, Kolasinac, Willock, Torreira, Maitland-Niles, Smith Rowe, Saka, Martinelli./21Media