Rasti ka ndodhur mbrëmë në orën 21.00

Rasti ka ndodhur mbrëmë në orën 21.00

Janë arrestuar tre meshkuj pasi që gjatë kontrollit të policisë  në automjetin e tyre janë gjetur dhe sekuestruar 33 qese drogë të llojit marihuanë në peshë 40.2 gramë dhe 32 qese me kokainë.

Sipas policisë, gjithashtu janë konfiskuar edhe një telefon celular, dy çanta krahu dhe para kesh.

Të dyshuarit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit janë ndaluar për 48-orë. Rasti ka ndodhur mbrëmë në Suharekë, në orën 21.00. /21Media