A do të arrihet marrëveshja me Neymarin?

A do të arrihet marrëveshja me Neymarin?

Barcelona po mendon për mundësinë që të nënshkruajë me brazilianin Neymar. Drejtuesit e katalanasve tanimë nuk janë bindur për të rikthyer në Camp Nou sulmuesin brazilian.

Neymar donte me çdo kusht largimi, por tanimë Barcelona nuk është e sigurt. Ylli brazilian është dëmtuar sërish në ndeshjen e Brazilit kundër Nigerisë dhe duhet të qëndrojë së paku 1 muaj jashtë fushave të gjelbërta.

PSG merr lajm të keq më dëmtinin e Neymarit, ndërsa Barcelona heqë dorë nga transferimi i tij shkruan Mundo Deportivo.