Sipas trajnerit të PSG-së Neymar po e  kërkon largimin këtë verë

Sipas trajnerit të PSG-së Neymar po e  kërkon largimin këtë verë

Ylli i PSG-së, Neymar është duke iu ofruar klubeve të mëdha evropiane.

Derisa ai po kërkon një rikthim te Barcelona, mediat spanjolle thonë se bisedimeve mes klubeve po i afrohen fundit.

Real Madridi, Juventusi, Bayern Munich dhe Manchester United të gjitha këto klube e kanë kontaktuar PSG për Neymarin.

Edhe vetë trajneri i PSG-së tha se Neymar kërkon largimin këtë verë.