Interi ka shfaqur interesim edhe për Vidalin

Interi ka shfaqur interesim edhe për Vidalin

Mesfushori i Barcelonës, Arturo Vidal po dëshiron të rikthehet në “San Siro”.

Futbollisti kilian shpreson që të rikthehet në klub për të punuar me trajnerin Antonio Conten.

Interi për momentin është duke u munduar ta transferojë në klub sulmuesin e Manchester United, Alexis Sanchez, mirëpo ka shfaqur interesim edhe për Vidal.

Vidal është një lojtar i lirë dhe transferimi i tij do të jetë falas.