"Simpatia" padyshim se është hiti i kësaj vere

“Simpatia” padyshim se është hiti i kësaj vere

Kënga e fundit nga Lumi B dhe Dhurata Dora, “Simpatia”,  ka arritur që të mbledh mbi dhjetë milionë klikime, shkruan rtv21.tv

Kjo këngë këtë sukses të madh e ka arritur për vetëm një muaj që prej lansimit.

Ndryshe, “Simpatia” është një version i përpunuar i hitit me titullin e njëjtin nga Edona Llalloshi dhe Memli Krasniqi./21Media