Nuk iu bën a janë apo jo me grim

Nuk iu bën a janë apo jo me grim

Falë Instagram, i cili është bërë jashtëzakonisht popullor mes aktoreve dhe modeleve të famshëm, ne tani kemi mundësi të shohim jetën e përditshme të këtyre individëve – duke përfshirë atë që si duken ato pa grim. Kështu, ato të paktën herë pas here na tregojnë ato të vërteta, pa u fshehur prapa shtresave të trasha të grimit apo photoshop-it, përcjell rtv21.tv

Më poshtë ju sjellim disa emra të njohur, që nuk kanë frikë të publikojnë fotografi ku duken pa grim./21Media

Heidi Klum

Beyoncé

Christy Turlington Burns

Jennifer Aniston

Cameron Diaz

Jessica Alba

Adriana Lima

Rihanna

Maria Sharapova

Madonna

Ariana Grande