Selena Gomez ka ndarë me fansat e saj në Instagram një ‘selfie’ me të dashurin e saj , The Weekend

Selena Gomez ka ndarë me fansat e saj në Instagram një ‘selfie’ me të dashurin e saj , The Weekend

Këngëtarja  ka publikuar një fotografi në të cilën është shfaqur duke u përqafuar me njeriun e jetës së saj të momentit.

Çifti janë duke shijuar  kohë së bashku në Coachella, dhe vendosën që lidhjen e tyre ta bëjnë zyrtare në rrjetet sociale gjatë kohës sa ishin atje, bën të ditur the mirror.

Ata janë shfaqur rrallë  në publik nga koha kur edhe kanë filluar një lidhje, por tani  dyshja nuk ka mohuar se  janë duke u ndjerë mjaft mirë  më shoqërinë e njëri-tjetrit.

.