Një detaj interesant që mbase nuk e keni vërejtur tek fotografitë e fundit të Elvanës

Një detaj interesant që mbase nuk e keni vërejtur tek fotografitë e fundit të Elvanës

Seti i fundit fotografik që ka publikuar këngëtarja shqiptare është përfolur shumë në rrjetet sociale. Ajo është komplimentuar për paraqitjen si dhe është përmendur se po fillon albumin e saj të parë në anglisht.

Mirëpo një detaj që mbase nuk e keni ditur, është se para pak kohe, fotografja Sasha Samsonova e cila e realizoi këtë fotosesion, duket se në të njëjtin vend kishte fotografuar edhe modelen e famshme, Kylie Jenner, të paktën kështu duket në disa fotografi që ka publikuar, shkruan rtv21.tv

Ndryshe bashkëpunëtorët që Elvana ka prezantuar nga ky fotosesion janë emra të njohur në këtë industri, të cilët kanë punuar me yjet si, Rita Ora, Kylie Jenner, Kendal Jenner, Nicole Scherzinger, etj./21Media