Pas një kohë të gjatë Korab Jetishi ka vendosur të rikthehet

Loading...

Pas një kohë të gjatë Korab Jetishi ka vendosur të rikthehet

Ani pse katër muaj më parë solli këngën “Ndryshe jam”, kjo këngë nuk ishte me videoklip.

“Malli” mban titullin kënga e tij më e re e cila është baladë dhe të cilën e solli me videoklip, shkruan rtv21.tv

Kënga është realizuar nga Valter Beqo Terry, ndërsa teksti është shkruar nga 2step./21Media