Krijesa të fotografuara në ujë, a do të donit të notonit me to

Loading...

Krijesa të fotografuara në ujë, a do të donit të notonit me to

A e doni detin? Është mahnitës me ngjyrën e tij të bukur dhe valët. Gjithçka që dëshironi të bëni është të relaksoheni dhe të notoni.  Ndonjëherë edhe notimi mund të ju duket i frikshëm. Filloni të mendoni skenarët më të këqij dhe keni një sulm të vogël paniku, shkruan rtv21.tv

Kështu që, para se të shkoni për të notuar në det ose në lumë me miqtë tuaj, ndoshta duhet ta shihni këtë. Këtu janë 15 gjëra të rrezikshme që mund të hasni gjatë notit tuaj të pakujdesshëm./21Media