Ai vret nënën dhe babanë me armë zjari

Loading...

Ai vret nënën dhe babanë me armë zjari

Një djalë 26 vjeçar ka vrarë dy prindërit e tij. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Lixha” të Peshkopisë, Shqipëri.

“Shtetasi Qemal Sela, rreth 26 vjeç, ka vrarë me armë zjarri automatik babanë dhe nënën e tij , shtetasit : Flamur Sela, 55 vjeç, dhe Zeqimete Sela, 50 vjeçe, banues në Peshkopi.”, ka njoftuar Policia e shtetit shqiptar.

Tutje bëhet e ditur se personi në që ka kryer krimin është arrestuar kurse po hetohet deri në zbardhjen e këtij akti./21Media