Sonte publikohet projekti i ri nga 2po2 dhe Nita Latifi

Sonte publikohet projekti i ri nga 2po2 dhe Nita Latifi

Reperi i mirënjohur 2po2 po vjen me një projekt të ri muzikor.

Kësaj radhe 2po2 vjen në bashkëpunim me një artiste të re në skenën muzikore, shkruan rtv21.tv

Fjala është për Nita Latifin me të cilën realizuan këngën “Yll”.

“Sot Ora 17h ne YouTube 2po2 Feat Nita Latifi #yll”, ka shkruar 2po2 në një fotografi të publikuar në Instagram.

Videoklipi është realizuar nga Imagine Films./21Media