"100 T'mirat" e 2Tonit

Loading...

“100 T’mirat” e 2Tonit

Ndonëse ka kohë që ka paralajmëruar se do të vijë me një projekt të ri muzikor, 2Ton ka publikuar pikërisht sot në ditën e të dashuruarve këngën e re të titulluar,  “100 T’mira”, shkruan rtv21.tv

Muzikën dhe tekstin e ka punuar vet reperi, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni Grandmedia.

Se sa do të rezultojë i suksesshëm ky projekt mbetet të shihet ditëve në vazhdim./21Media