Dua ka një falënderim

Dua ka një falënderim

Përveç renditjes në pozitat e para në toplista, pastaj klikimeve në Youtube, Dua Lipa ka arritur edhe një sukses tjetër.  Tani në Instagram ajo ka 5 milionë ndjekës. Natyrisht që edhe ndjekësit i ka marrë falë suksesit të saj në muzikë, shkruan rtv21.tv

Lidhur me këtë Dua ka falënderuar fansat. “Jo çdo ditë serioze…nganjëherë edhe e buzëqeshur veçanërisht kur merr 5 milionë ndjekës.  Ju dua dhe faleminderit”, ka shkruar Dua./21Media