Po pëlqehet kënga e re e Butrintit

Po pëlqehet kënga e re e Butrintit

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Butrint Imeri para një jave publikoi këngën e re “M’ke rrejt”. Kënga erdhi e shoqëruar me videoklip të realizuar nga produksioni Supercut. Për tekstin e këngës u përkujdes vet artisti, ndërsa për muzikën BigBang (REXBOX Entertainment).

Ndonëse ka vetëm një javë që kur u publikua kënga në YouTube, arriti 5 milionë klikime, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

1 javë / 5 Milion për “M’KE RREJT” 😱🔥

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Kënga ka një klip të veçantë, artisti është frymëzuar nga seriali i famshëm dhe shumë i ndjekur i Netflix, “La Casa de Papel”./21Media