50 Cent nuk ka konsideratë për gjininë e butë, e këtë e dëshmoi edhe me ngjarjen e fundit

50 Cent nuk ka konsideratë për gjininë e butë, e këtë e dëshmoi edhe me ngjarjen e fundit

Gjatë kohës që po përformonte në Baltimore Soundstage ai zgjati dorën dretë fansave për të prekur ata, por një femër i kapi krahun dhe e tërhoqi derisa ai ra nga skena.

50 u përgjigj duke grushtuar fansen në gjoks që të lirohej nga ajo, dhe ia arriti kësaj përderisa brenda sekondave arriti edhe ndihma nga të tjerët, shkruan rtv21.tv.

Ajo madje u ngjit në skenë me kërkesën e 50 Cent-it, ku vazhdoi ta dridhte sikur të ishte një nga vallëtaret.

Videon e siguruar nga TMZ mund ta shihni në faqen zyrtare të tyre, duke klikuar linkun e mëposhtëm:

50 Cent grushton fansen femër /21Media