Në pak minuta djaloshi tullac arrin një stil fantastik të flokëve

Në pak minuta djaloshi tullac arrin një stil fantastik të flokëve

Blogerja e famshme Huda Kattan e njohur me brendin e saj si “Huda Beauty” ka befasuar kësaj radhe.

Jemi mësuar që ta shohim teksa publikon stile të ndryshme të grimit dhe flokëve, por kësaj radhe ajo ka publikuar një video ndryshe, shkruan rtv21.tv

Në këtë video mund të shihni një djalosh tullac i cili brenda pak minutave arrin të ketë një stil fantastik të flokëve.

“Çfarë transformimi”, ka shkruar Huda sipër videos së publikuar./21Media

What a transformation?! @wearequiff #hudabeauty

A post shared by Huda Kattan (@hudabeauty) on