A do t’i rikthehet ekranit Fehmi Ferati?

1 min read

Fehmi Ferati i ftuar sonte në 21 Gradë të RTV21 tregoi arsyet se pse hoqi dorë nga puna e showman-it!

Ai tha se ka nisur një biznes, por më mirë një showman apo?

Ferati tha se ka plane dhe se në një të ardhme të afërt do t’i rikthehet ekranit. Ai tha se është në përgatitje të një projekti, por se nuk zbuloi më shumë.

Ferati tha se ka 5-6 vjet që nga episodi i fundit i emisionit të tij të fundit, e ju së shpejti mund ta shihni në ekran përsëri./21Media