Ja si

Ja si

Birra është një nga pijet më të preferuara. Dhe, për fat të mirë për miliona përdorues të saj, birra mund të përdoret edhe për qëllime tjera.

Birra ushqen flokët tuaja dhe promovon rritjen e flokëve, transmeton rtv21.tv

Birra është e pasur me vitaminë B dhe silic, përbërësit kryesorë për flokë të shëndetshme dhe që stimulojnë gjithashtu rritjen e flokëve.

Thjesht derdhni një gotë birrë mbi flokët tuaja, masazhoni kokën dhe duhet ta lini pesë minuta. Shpërlani flokët me ujë të ftohtë. Flokët tuaj do të shkëlqejnë si kurrë më parë./21Media