Meda tregon se a e ka tradhtuar ndonjëherë Lulen

Meda tregon se a e ka tradhtuar ndonjëherë Lulen

I ftuar në emisionin “Mama’s Trip” i cili edhe këtë javë u realizua në rivierën turke ishte këngëtari i mirënjohur Meda.

Ajo tregoi informacione të shumta për jetën private dhe atë profesionale, shkruan rtv21.tv

I pyetur nga Big Mama se a e ka tradhtuar ndonjëherë gruan e tij Lulen ai tha se “kur e ke një familje të shëndoshë, edhe e kë një familje të mirë, atëherë nuk ka vend tradhtia aty se nuk është logjike”./21Media