Reagojnë vëllau dhe kunata

Reagojnë vëllau dhe kunata

Familja vjen gjithmonë e para për vëllezërit Jonas. Në një artikull të shkruar nga “New York Magazine The Cut”, tema ishte martesa e Nick Jonas dhe yllit të Bollywood-it, Priyanka Chopra.

Autorja e këtij shkrimi kritik, kishte thënë se dashuria mes tyre është e rreme dhe se Chopra ishte një aktore mashtruese, shkruan ENews.

Related image

Related image

Reagimi erdhi nga vëllai i Nick, Joe Jonas dhe e fejuara e tij, aktorja nga seriali i njohur “Game Of Thrones”, Sophie Turner. Nick tha se i gjithë shkrimi ishte neveritës, “The Cut” duhet të jetë i turpëruar për këtë, sepse Nick dhe Priyanka kanë një dashuri të madhe për njëri tjetrin. Edhe e fejuara e tij reagoi në të njëjtën mënyrë, duke thënë se është dëshpruese se si kjo revistë i ka dhënë hapsirë dikujt të shkruaj gjëra të tilla, transmeton rtv21.tv.

Image result for joe jonas and sophie turner slammed the article that called priyanka a fraud artistImage result for joe jonas and sophie turner slammed the article that called priyanka a fraud artist

Pas kritikave të shumta që erdhën edhe nga fansat, ata vendosën ta fshinin këtë shkrim pasi nuk përshtatej me standardet e tyre. Ata gjithashtu kërkuan falje./21Media