Kështu duket aktorja si 32-vjeçare

Kështu duket aktorja si 32-vjeçare

“Rebelët”, ishte seriali më i shikuar në Kosovës, serial ky i cili targetoi moshat adoleshente, pasi që edhe personazhet e tij ishin të tilla.

Në këtë serial luanin shumë aktorë, të cilët fituan famë që nga ajo kohë.

Në mesin e tyre ishte edhe Luisana Lopilato apo siç njihet me rolin e saj të “Mias”. Ky ishte personazhi më i pëlqyer dhe i dashur nga publiku kosovar, shkruan rtv21.tv

Aktorja atë kohë ishte 15 vjeçare, ndërsa tani ajo ka 32 vjet dhe është nënë e tre fëmijëve.

Lusiana tash e disa është e martuar me këngëtarin e njohur,  Michael Buble, e nga kjo martesë çifti ka dy djemë dhe një vajzë.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të “Mias” dhe familjes së saj. /21Media