Leonora tregoi se a ka pasur apo jo ndërhyrje në fytyrë

Leonora tregoi se a ka pasur apo jo ndërhyrje në fytyrë

Ajo është një nga artistet më të njohura dhe të dashura nga publiku, e cila me zërin dhe stilin e veçantë ka mbledhur pas vetes numër të madh të fansave. Fjala është për këngëtaren e njohur nga Drenica, Leonora Jakupin, e cila shquhet edhe për bukurinë natyrale, shkruan rtv21.tv

Këngëtarja kudo ku është pyetur se a ka ndërhyrje estetike në fytyrë ka mohuar një gjë të tillë, duke shtuar se kujdeset për fytyrën me anë të tretmaneve të ndryshme.

Edhe sonte, kur artistja e njohur publikoi një imazh të bukur me këngëtarin Sabri Fejzullahu u pyet nëse ka ndërhyrje në fytyrë. Lidhur me pyetjen e drejtuar nga një ndjekëse e saj në instagram, Leonora shkroi se nuk ka pasur dhe as nuk ka ndërhyrje.

 

View this post on Instagram

 

“Simpatia e shkolles” eshte kenga e cila do te publikohet diten e premte ne oren 18:00 me legjenden e muzikes tone @sabrifejzullahu_official Dua sinqerisht dhe pafundesisht te falenderoj Sabrianon per dashurine pozitivitetin dhe motivimin qe ai me jep jo vetem mua por te gjithe kolegeve dhe publikut anekend ! @shpetimdesku per perkushtimin dhe profesionalizmin e pashoq i cili eshte edhe producent i kenges @kreshnikavdiu per kengen dhe tekstin e cila pritet te jetê nder kenget me te degjuara te kesaj kohe , po ashtu #ardiankastratin per orkestrimin. Uroj qe ashtu sic na ka pelqyer neve te gjitheve si ekipe te ju pelqej edhe juve te dashur miq! @sabrifejzullahu_official @shpetimdesku @deskuarta @kreshnikavdiu @festimisufiofficial @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @elaa_kosovo @nkosovshow

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

Sonte, Leonora Jakupi zbuloi se të premten do të publikojë këngën “Simpatia e shkolles”, në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur, Sabri Fejzullahun./21Media