Lind fëmija i parë i këngëtares Adelina Ismaili

Lind fëmija i parë i këngëtares Adelina Ismaili

Siç e keni ditur e ashtëquajtura Diva shqiptare, Adelina Ismaili, ka qenë në pritje të fëmijës së saj të parë.

Para pak minutave bashkëshorti i Adelinës, e ka publikuar në Facebook, fotografinë e parë përmes së cilës bëri të ditur se ka lindur fëmija i tyre, shkruan rtv21.tv

Me këtë rast çifti mori shumë komente dhe urime nga miqtë për lindjen e foshnjës së vogël. Ndonëse ende nuk dihet gjinia e bebes, shumë komente iu adresuan çiftit duke i uruar lindjen e djalit./21Media