Ajo duket mjaft bukur

Ajo duket mjaft bukur

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e Veriut, Adelina Tahiri është ndër artistet më të pëlqyera dhe komentuara shqiptare.

Duke qenë se ka numër të madh të fansave, Adelina aktive po tregohet mjaft në instagram, shkruan rtv21.tv

Sot, bukuroshja shqiptare publikoi dy imazhet të bukura për 400 mijë ndjekësit e saj, në të cilat duket serioze.

E veshur kryesisht me ngjyrë të kaltër të hapur dhe me flokë të lëshuara, Tahiri u shfaq me stil në fotografitë, ku po merr pëlqime dhe komente të shumta.

 

View this post on Instagram

 

💋

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Adelina Tahiri i ka dhënë fund beqarisë në dhjetor të vitit 2017, ajo është martuar me avokatin maqedonas, Serjozha Markov, me të cilin ka djalin, Jonin.

Ndërsa, sa i përket karrierës muzikore, “Pergjithmone” është projekti i fundit i Adelinës. Kënga është publikuar në muajin korrik dhe deri tani në Youtube ka rreth 800 mijë klikime./21Media