"Coco", kënga më e re e Adelinës

“Coco”, kënga më e re e Adelinës

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Berisha, së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikor. “Coco” mban titullin projekti i Adelinës, xhirimet e të cilit filluan.

Këngëtarja publikoi një fotografi nga shesh-xhirimet. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të verdhë, ku vë në pah linjat perfekte trupore, shkruan rtv21.tv

“Së shpejti ‘COCO'”, shkroi artistja krahas imazhit të publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Comingsoon ‘COCO’🌪 @egoo.official Makeup @makeupbysuela Styling @miranda_dupi @blinkstudio.1 @esatcy

A post shared by Adelina Berisha (@adelinnaberisha) on

Po ashtu, para pak ditësh ajo ka treguar se do të sjellë edhe një këngë tjetër.

“Gabim i bukur” është projekti i fundit muzikor i Adelinës që është publikuar më 25 shkurt të këtij viti dhe që deri më tani numëron mbi dy milionë klikime në kanalin Youtube./21Media