Kënga u realizua me videoklip

Kënga u realizua me videoklip

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Berisha sapo publikoi projektin e radhës.

“Coco” titullohet kënga e Adelinës, të cilën e solli në bashkëpunim me Egoon, shkruan rtv21.tv

Tekstin e këngës “Coco” e ka shkruar Egoo, instrumentalin e ka bërë LennonBeats, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Cricket.

Kujtojmë që projekti paraprak i Adelinës është “Gabim i bukur”, i publikuar më më 25 shkurt, i cili deri tani ka rreth 3 milionë klikime./21Media