Këngëtarja e mirënjohur ka treguar barkun e saj

Loading...

Këngëtarja e mirënjohur ka treguar barkun e saj

Adelina Tahiri dhe avokati maqedonas Serjozha Markov, shumë shpejt pritet të bëhen prindër.

Martesa me avokatin më të vjetër në moshë, e më vonë edhe shtatzënia e saj kanë tërhequr vëmendjen e publikut, shkruan rtv21.tv.

Në një fotografi të publikuar së fundmi në Instagramin e saj, Adelina tregon barkun e saj të fryrë. Ajo shihet në fotografi duke mbajtur barkun me të dy duart, e ky set fotografik është punuar nga fotografi maqedonas Cedo Popovski./21Media

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on