Shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme

Loading...

Shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme

Këngëtarja e mirënjohur, Adelina Tahiri është në qendër të vëmendjes prej disa muajsh tashmë, shkruan rtv21.tv

Martesa me avokatin maqedonas, Serjozha Markov është komentuar shumë për shkak të diferencës në moshë që kanë çifti, mirëpo për Adelinën kjo diferencë nuk ka qenë problem dhe ajo është e lumtur me bashkëshortin e saj, ndërsa shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Adelina ka rrëmbyer vëmendje të madhe me një tjetër fotografi që ka publikuar në rrjetin social Instagram nga fotosesioni i shtatzënisë që ka realizuar së fundmi.

Ajo këtë herë është shfaqur e zhveshur në pjesën e sipërme, teksa zbulon barkun  e fryrë, ndërsa mbante gjoksin me dy duart.

Adelina duket shumë e lumtur në foton e cila ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj./21Media

By: @cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Adelina shfaqet me gjoks dhe bark të zbuluar