Artistja zbulon fytyrën e Jonit

Artistja zbulon fytyrën e Jonit

Këngëtarja shumë e përfolur shqiptare, Adelina Tahiri ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Mirëpo artistja arriti të kap vëmendjen e mediave rozë me anë të martesës së saj me Serjozha Markov, shtatzëninë dhe pastaj edhe sjelljen në jetë të foshnjës së saj.

Adelina u bë nënë e një djali, të cilin vendosi ta quaj Jon, shkruan rtv21.tv

Joni e bëri nënë për herë të parë këngëtaren, kështu duke bërë që ajo ta ruajë privatësinë e tij në maksimum.

Siç duket koha e duhur për publikimin e fytyrës së Jonit është pikërisht tani për festat e fundvitit.

 

View this post on Instagram

 

My angel 😇❄️ @rezartashkurta falemderit nga zemra per kte mbrekulli!

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Adelina përmes një video të postuar në rrjetin social, Instagram ka vendosur të publikojë engjëllin e saj, Jonin.

 

View this post on Instagram

 

Add @jonmarkoov thnx u @rezartashkurta

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Adelina për fansat e saj ka premtuar që së shpejti do të vij me projekte të reja muzikore, mirëpo nuk ka dhënë ndonjë datë të saktë se kur do të rikthehet në skenën muzikore shqiptare./21Media