Adelina momente romantike pranë burrit të saj

Loading...

Adelina momente romantike pranë burrit të saj

Bukuroshja nga Shkupi, Adelina Tahiri është duke i kaluar si mos më mirë muajt e saj të fundit të shtatzënisë.

Ajo aktualisht po pushon në një vend të bukur bregdetar bashkë me bashkëshortin e saj Seriozha Markov, shkruan rtv21.tv.

Këngëtarja Tahiri ka publikuar një video teksa tregon vendin ku po qëndron dhe nuk heziton t’i dhurojë një puthje të shoqit.

Adelina ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projket të ri muzikor, megjithatë mbetet si një nga këngëtaret me të komentuara, për shkak të jetës së saj private./21Media