"Familja jonë, e vogël e ngrohtë, strofulli ynë"

“Familja jonë, e vogël e ngrohtë, strofulli ynë”

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Adelina Thaçi edhe pse ka kohë që nuk ka  sjell ndonjë projekt të ri muzikor, ajo po vazhdon të jetë e angazhuar me muzikë.

Adelina duket se kohën më të madhe po ia kushton vajzave dhe burrit, shkruan rtv21.tv

Pak çaste më parë këngëtarja në Instagram ka publikaur një imazhi të bukur familjar, ku ka bërë një dedikim emociones për familjen e saj.

“Familja jonë, e vogël e ngrohtë, strofulli ynë ku ne mbeshtesim kokën te krahërori i njëri tjetrit në të mirë e te keqe”, ka shkruar Adelina.

Kujtojmë se, Adelina prej vitesh është e martuar me politikanin, Bardhyl Meta dhe nga kjo martesë çifti kanë dy vajza, Fionën dhe Melisën. /21Media