Dy studentët e dashuruar

Loading...

Dy studentët e dashuruar

Ish-shefi i grupit parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci ka qenë një nga politikanët më të përfolur të viteve të fundit.

Përveç zhvillimeve në politikë, Grabovci mori vëmendjen e publikut pas publikimit të përgjimeve ku u kritikua ashpër për bisedat me bashkëpartiakët e tij, shkruan rtv21.tv

Ndërkaq tani në rrjetet sociale është publikuar një fotografi e tij nga studimet, ku shfaqet përkrah bashkëshortes, Kumrijes.

Ndryshe, çifti janë prindër të dy djemve, Guximit dhe Ngadhnjimi./21Media