Afër të 50-ve, Natasha Klauss martohet për herë të parë

3 min read

Natasha Klauss është veshur si nuse shumë herë në telenovela, por nuk e ka bërë kurrë në jetën reale. Të premten, më 17 qershor, aktorja kolumbiane do të martohet me partnerin e saj, Daniel Gómez , në një “ceremoni shumë të veçantë” në vendlindjen e saj, Kolumbi.

“Nuk kam qenë kurrë e martuar në jetën time. Kam pasur dy lidhje të tjera gjatë gjithë viteve të mia, por nuk kam bërë kurrë një ceremoni të tillë. Është hera e parë që do të vishem në të bardha […] dhe jam shumë nervoz, jam në ankth, po pres… Gjëja më qesharake është që Danieli dhe unë jetojmë bashkë për gati 2 vjet, por kjo është diçka e veçantë për mua sepse nuk e kam bërë kurrë”, tha Klaus, i cili. Së fundmi e ndarë me emocion në llogarinë e saj në Instagram, luan Sara Elizondo në sezonin e dytë të “Pasioneve të Fshehta”, përjell portali rtv21.tv

Natasha, e cila është gati të arrijë 2 milionë ndjekës vetëm në Instagram, ka bërë të ditur se edhe pse do të donte të martohej në kishë, nuk do të bënte dasmë fetare.

“Do të jetë me një mamo nga Sierra Nevada. Një mamo është si një prift, si të thuash, nga një komunitet indigjen që ndodhet në Sierra Nevada… Është një ceremoni e veçantë,” tha 46 vjeçarja.

A do të jenë  të ftuar miqtë e saj  nga “Pasionet e Fshehta”?

Natasha tha gjithashtu se do të jetë një “festë familjare” dhe “super e vogël”, kështu që vetëm familja dhe miqtë e saj më të afërt do të mund të marrin pjesë.

“Të bësh atë në një nivel më të gjerë dhe ta ndash tashmë me njerëz që janë më shumë si kolegët e tu dhe kjo kërkon një dinamikë të ndryshme dhe një martesë e tillë nuk është e mundur në këtë kohë,” shpjegoi ajo.

Kush është i fejuari i saj?

Burri i ardhshëm i Natashës quhet Daniel Gómez dhe ai ka një kompani gjithëpërfshirëse dezinfektimi kundër Covid-19. Pikërisht, aktorja e ka takuar atë dy vjet më parë në mes të panemisë kur angazhoi kompaninë e tij për të dezinfektuar shtëpinë e saj.

“Çdo ditë zgjohem më shumë i dashuruar me ty. Falë Zotit kemi kaluar momente të shkëlqyera, të mira dhe të këqija. Këto momente na kanë bërë të rritemi si njerëz dhe si çift, sidomos ato të vështirat. Në ato momente nxjerrim më të mirën e njëri-tjetrit për të qenë partnerë më të mirë e më të mirë. Shpresojmë që kjo dashuri të zgjasë me kalimin e kohës dhe ne të bëhemi të dashur. Të dua shumë”, kanë qenë fjalët që Danieli i ka kushtuar së fundmi Natashës në rrjetet sociale.

Biznesmeni ka një vajzë 10-vjeçare nga një lidhje e mëparshme. Ndërkohë që edhe Kaluss ka një vazjë 21 vjeçare./21Media