Projekti i ri nga Afërdita

Projekti i ri nga Afërdita

Viti 2020 shumicën e këngëtarëve tanë i ka gjetur duke punuar për projekte të reja muzikore. Në mesin e tyre është edhe këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Afërdita Demaku

Afërdita aktualisht është duke qëndëruar në Islandë ku është duke e xhiruar videoklipin e këngës së re që do ta sjellë së shpejti, shkruan rtv21.tv

E veshur me një fustan të bardhë, Afërdita po shkëlqen në këtë imazh.

 

View this post on Instagram

 

Coming soon👌❤️🇹🇭 @albanfurtuna @besimbunjaku_ @mproduction @shemasahiti_official @studiotafa @dona.janova @janovashqiprim

A post shared by Aferdita Demaku (@aferditademakuofficial) on

 Vitet e fundit rrugën e Aferdita Demakut në muzikë po e ndjekë edhe vajza e saj Dona, e cila është parë me nënën në shumë bashkëpunime të suksesshme si dhe mbrëmje muzikore. Kurse muajt e verës Afërditës në muzikë iu bashkua edhe djali i saj, Pimi.

Afërdita bashkë me fëmijët e saj në muajin qershor sollën duetin ” Bac Perhajr Dasma”, ky projekt deri tani numëron mbi 6 milionë klikime. /21Media