Në këtë vend po pushon ajo

Në këtë vend po pushon ajo

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Afërdita Demaku, është një ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengje të shumta familjare. Edhe këtë verë ajo ishte mjaft e angazhuar me ahengje të shumta, por nuk ishte vetëm. Në çdo paraqitje ajo ishte e shoqëruar nga vajza dhe djali i saj, të cilët trashëguan talentin e së ëmës.

Duke lënë anash angazhimet e shumta, ajo gjeti pak kohë për veten. Ajo nisi pushimet në Shqipëri, ku dhe publikoi fotografi të bukura, transmeton rtv21.tv

“Bac perhajr dasma” është projekti i fundit i Afërdita Demakut që e ka sjellë në bashkëpunim me dy fëmijët e saj, Donën dhe Pimin. Kënga numëron mbi 4 milionë klikime./21Media