Afërdita si vajzë e re krah dy fëmijëve

Afërdita si vajzë e re krah dy fëmijëve

Këngëtarja e muzikës popullore, Afërdita Demaku mbrëmë më familjen ishte e ftuar në një dasmë.

Ajo në rrjetet sociale ka ndarë imazhe bashkë me djalin Shqiprimin dhe vajzën Donën, shkruan rtv21.tv.

Afërdita i ka uruar të trashëgohen çifti i ri, ndërsa shkëlqente në një fustan ngjyrë të kuqe të mbyllët. Fustan të kuq po ashtu kishte veshur edhe Dona.

Kujtojmë se më 27 qershor, Afërdita bashkë me Donën dhe Shqipërimin publikuan këngën “Bac Përhajr Dasma”, e cila deri më tani ka mbi 3 milionë klikime në Youtube./21Media