Nënë e bijë duken shumë bukur

Nënë e bijë duken shumë bukur

Këngëtarja e mirënjohur, Aferdita Demaku dhe vajza e saj,Dona kanë sjellë për publikun një potpuri këngësh në kuadër të xhirimeve për festat e fundvitit.

Nënë e bijë në këtë video janë shfaqur të veshura me fustane të gjata elegante, shkruan rtv21.tv

“Gurbeti na ndan”, “Lotë dashurie”, “Kanagjegji im”, janë disa bashkëpunime të suksesshme nga Aferdita dhe Dona.

“Kush të don më shumë se motra ty o vëllau jem“, titullohet projekti i fundit i këngëtares, të cilin e publikoi në muajin tetor, dhe deri tani në Youtube numëron mbi 1 minilonë klikime. /21Media