Afërdita prezanton jetën luksoze

Afërdita prezanton jetën luksoze

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, është shumë aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotografive nga përditshmëria e saj.

Bukuroshja vazhdimisht promovon jetën e saj luksoze që bën në Amerikë, shkruan rtv21.tv

Së fundmi ajo ka sjell një foto në Instagram, ku shihet tek qëndron pranë makinës së saj të tipit Ferrari.

E veshur me atlete dhe tuta sportive ajo dukej mjaft bukur./21Media