"Qika e mire" u publikua për vitin e ri

“Qika e mire” u publikua për vitin e ri

Këngëtarja e njohur, Afërdita Demaku sot publikoi bashkëpunimin e radhës me djalin e saj, Pimi Janovën.

Kënga titullohet “Qika e mire”, të cilën dyshja siç duket e kanë realizuar me rastin e xhirimeve të festave të fundvitit.

Kujtojmë që, në muajin qershor Afërdita ka publikuar projektin “Bac perhajr dasma”, në bashkëpunim me vajzën Donën dhe djalin, Pimin. Projekti deri tani në Youtube ka mbi 5 milionë e 600 mijë klikime./21Media