Afrona si asnjëherë më parë

Afrona si asnjëherë më parë

Gruaja e këngëtarit të njohur, Blero Muharremit, Afrona Dika është ndër femrat më të komentuara në mediat rozë shqiptare, shkruan rtv21.tv

Ajo është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetin social Instagram, ku publikon fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Në fotografinë e fundit ajo shfaqet e grimuar më ndyrshe se herat tjera ajo duket shumë bukur.

Blero dhe Afrona i kanë dhënë fund beqarisë vitin e kaluar, çifti për ditën e tyre më të rëndësishme kishin organizuar një ceremoni madhështore e cila u mbajt në Shëngjin. /21Media