Afrona ka provuar këtë grim

Afrona ka provuar këtë grim

Këngëtari i mirënjohur, Blero Muharremi dhe Afrona Dika në shtator të këtij viti do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.

Dasma e çiftit do të mbahet në Shqipëri, saktësisht në Shëngjin.

Në rrjetin social Instagram, Afrona ka publikuar fotografi dhe video në të cilat shihet se ka provuar një grim nga Anderratelie.

“Nuse së shpejti”, ka shkruar Afrona krahas fotografisë, teksa ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Nuse to be soon…👰🏼 Make Up & Hair: @anderratelie @anderrateliehair

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

 

View this post on Instagram

 

@anderratelie @anderrateliehair 👰🏼💁🏼‍♀️💕

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

Në dasmës e Bleros dhe Afronës, për argëtimin e të pranishmëve do të përkujdesen tre emra të njohur të estradës, Sabri Fejzullahu, Ramadan Krasniqi dhe Shkëlzen Jetishi./21Media