Afrona dhe Teuta kanë raporte të shkëlqyera

Afrona dhe Teuta kanë raporte të shkëlqyera

Aktorja e mirënjohur, Teuta Krasniqi dje ka publikuar në Instagram një foto ku shihen dy vajzat e saj, Tara dhe Kaia, përmes së cilës uroi për Ditën Ndërkombëtare të Vajzave.

Këtë foto përveç fansave të saj e ka komentuar edhe Afrona e dashura e ish-bashkëshortit të Teutës.

Ajo ka dërguar dy emoji zemra në fotografinë ku shihen Tara dhe Kaia të përqafuara./21Media